ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ


Обмін та звільнення заручників в зоні проведення АТО - є одним з приорітетних напрямків діяльності нашої організації. Усвідомлюючи той факт, що з 2014 р тема визволення полонених є полем для інформаційних спекуляцій, шахрайства та брудних піар-кампаній, ми підкреслюємо наступне:

1. Уся робота у напрямку визволення та обміну військовополонених та заручників ведеться виключно у співпраці із офіціальними державними та міжнародними структурами, які займаються питаннями визволення заручників та військовополонених.

Ми підкреслюємо, що займаємося цим не самостійно, а виконуємо кординаційну роботу між усіма сторонами переговорного процесу. Будь яка робота членів ГО у цьому напрямку керується Відділом координації із державними та силовими структурами, (керівник Хороших Олег Олексійович).

2. Питання обміну військовополоненими не можуть розглядатися як однотипні явища, а робота у цьому напрямку не є шаблонною. Кожна справа є особливою.

Будь які деталі, будь то: підключення ЗМІ (або навпаки - повна ізоляція будь якої інформації для преси), канали, посередники (або повна відсутність посередників) та інше, обговорюються особисто. Будь які деталі, які розголошуються родичам полонених, або ЗМІ, повинні строго контролюватися.

3. Ми робимо усе можливе, щоб уникнути будь якої спекуляції темою обміну та визволення полонених та заручників, а також уникнути будь яких махінацій та афер навколо викупу полонених шляхом обміну на матеріальні цінності.

Крім безпосередної роботи у напрямку обміну та визволення, ведеться постійна та ретельна інформаційна робота по виявленню суб'єктів та організацій, які спекулюють темою військовополоених з метою особистого збагачення чи піару.

Про нас
Пошук, обмін та звільнення військовополонених

Обмін та звільнення заручників в зоні проведення АТО - є одним з приорітетних напрямків діяльності нашої організації. 
ДОКЛАДНІШЕ

Протидія російської агресії та її посібникам

Робота у напрямку протидії сепаратизму та російської агресії - загальні положення, інформаційна робота, пошук військових злочинців. 
Докладніше

Про гарячу лінію протидії посібникам російської агресії
Докладніше

Пошук зниклих безвісті

Разом з місією ОБСЄ та Міжнародним Червоним Хрестом  брали безпосередню участь по вилученню тіл загиблих під завалами Донецького Аеропорту. Знайдено поховання Українських воїнів, близько ста тіл передано для подальшої ідентифікації в Державні органи.

Волонтерська допомога

Доставлено на блок – пости по всій
лінії розмежування понад 600 тон гуманітарної допомоги. У 2016 році оздоровлено
в дитячих таборах та санаторіях біля ста шестидесяти дітей, серед них діти
військових, вимушених переселенців та дітей проживаючих у зоні АТО.