ПРОТИДІЯ СЕПАРАТИЗМУ ТА ПОСІБНИКАМ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ

ЗАГАЛЬНА ПОЗИЦІЯ:

1.  Війна на Сході нашої Країни - наслідок агресивних дій РФ.
2.  РФ є агресором та окупантом по відношенню до України.
3.  АР Крим та Донбас - є теріторіями України і лише наша країна має право встановлювати будь які правила чи умови, що до життя, політичного, адміністративного або економічного розподілу на цих теріторіях.
4.  Російська гібрідна (військова, інформаційна, економічна, соціальна та політична) агресія що до України, була б неможливою , якщо б не активна допомога деяких громадян України, які є посібниками російської агресії.
5.  Протидія ведеться одразу на двох фронтах. Це війна не тільки з зовнішнім, а й з внутришнім ворогом, адже активна допомога окупантам з боку деяких громадян України, є злочином проти Незалежності України та проти українського народу.
6.  Виходячи з того, що агресія РФ є зовнішньою агресією, війну, яку веде Україна проти російської агресії - є війною визвольною.
8.  Виходячи з того, що РФ є агресором та окупантом, громадяни України, що опинилися на окупованих територіях - є заручниками окупантів.
9.  Виходячи з того, що Україна є, була та буде Єдиною Незалежною Державою, ми не розподіляємо будь яких помічників окупантів та агресорів по географічної або мовної ознакам. Посібники російської агресії - колаборанти та зрадники не мають чіткої географічної, мовної або будь якої іншої ознаки.
10. Ми робимо усе можливе для того, щоб заважати посібникам російської агресії у тепершній час, та все можливе для того, щоб після Перемоги, жоден помічник окупантів не зміг сховатися, повернувшись до мирного життя без покарання за злочин проти України та її Народу.

Про нас
Пошук, обмін та звільнення військовополонених

Обмін та звільнення заручників в зоні проведення АТО - є одним з приорітетних напрямків діяльності нашої організації. 
ДОКЛАДНІШЕ

Протидія російської агресії та її посібникам

Робота у напрямку протидії сепаратизму та російської агресії - загальні положення, інформаційна робота, пошук військових злочинців. 
Докладніше

Про гарячу лінію протидії посібникам російської агресії
Докладніше

Пошук зниклих безвісті

Разом з місією ОБСЄ та Міжнародним Червоним Хрестом  брали безпосередню участь по вилученню тіл загиблих під завалами Донецького Аеропорту. Знайдено поховання Українських воїнів, близько ста тіл передано для подальшої ідентифікації в Державні органи.

Волонтерська допомога

Доставлено на блок – пости по всій
лінії розмежування понад 600 тон гуманітарної допомоги. У 2016 році оздоровлено
в дитячих таборах та санаторіях біля ста шестидесяти дітей, серед них діти
військових, вимушених переселенців та дітей проживаючих у зоні АТО.

Робота у напрямку інформаційної протидії російської агресії.

У містах: Маріуполь, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Херсон почала роботу соціальна рекламна компанія, яка має наступні цілі: пропаганда активної протидії російської агресії, реклама гарячої лінії протидії посібникам російської агресії. Агітаційна продукція розташована на рекламних бордах та лайтбоксах. Також надруковані матеріали для розмішення у громадському транспорту та роздаточні агітаційні плакати форматом А3 та А5.  Отримати більше інформації що до акції.

2.   Також у містах: Маріуполь, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Херсон, готується до друку та безкоштовної реалізації серед населення повноцвітне друковане видання. Агітаційна робота видання буд спрямована на аудіторію 45+. Мета видання: популярізація активної громадської позиції що до російської агресії, та зменшення підтримки агресивної російської політики серед громадян України.

 Перший крок - шість номерів, з тиражем 10 000 екземплярів.

3.  Стосовно інформаційної роботи у мережі Інтернет.

У планах створення відкритої бази даних що до високопосадовців на місцях, які сприяли російської агресії. Та відкритої бази матеріалів спрямованих на інформаційну освіту що до питань сепаратизму та допомоги російським агресорам.

  • Роз'яснювальна робота з базових питань, пов'язаних із захистом громадян.
  • Співпраця з іноземними державними установами та міжнародними організаціями, спрямована на посилення міжнародної підтримки України у боротьбі із російською агресією
  • Безкоштовна і анонімна юридична консультація з питань, що пов'язані з безпекою громадян України та випадків підозрілої діяльності, спрямованої на порушення державного, територіального або конституційного ладу України. 
  • Анонімна консультація з питань загальної та особистої безпеки.